KIND FISH

KIND FISH

Украина, Киев

380-442-226017

kindfish.caviar@gmail.com

Аквакультура

KIND FISH працює в 3-х напрямках:

  1. Осетринництво;
  2. Виробництво ікри осетрових риб;
  3. Видобуток водних безхребетних біоресурсів.

Наш досвід в осетринництві сягає більше 10-и років. Ми маємо доросле маточне стадо, яке кожного року нереститься. Риба утримується в умовах потужної проточності, вигодовується природними кормами, та штучними кормами європейських виробників, регулярно проходить ветеринарно-санітарний контроль. За таких сприятливих умов утримання чистий природній смак є властивим для м’яса риби та її ікри. Ми пропонуємо ексклюзивних  осетрів вагою від 5 до 10 кг в живому або охолодженому вигляді для родинних свят, банкетних заходів та кейтерінгових програм.

Зерниста ікра осетрових риб, яку ми виготовляємо, – це принципово новий продукт на ринку України. По-перше, вона виготовляється без додавання консервантів, і це – найвагоміша перевага! По-друге, ми відбираємо ікру в наших риб шляхом прижиттєвого отримання, не шкодячи їхньому здоров’ю та життю. Спираючись на досвід багатьох спеціалістів з України, Польщі, Астрахані, ми розробили власний унікальний метод посолу такої ікри. Він дозволяє зберегти властиві їй корисні мікроелементи та вітаміни, не поступаючись в смакових якостях традиційній забійній ікрі. Також, на відміну від останньої, наш продукт може за потреби бути одноразово заморожений без шкоди для її якості та смаку. Наша ікра – надзвичайно смачна, ніжна і сповнена користі!

Окрім осетринництва ми маємо змогу офіційно видобувати водні біоресурси, а саме: личинки хірономід, артемію рачка та артемію на стадії цист. Ці безхребетні є чудовою прикормкою для спортивної риболовлі та для відгодівлі мальків аквакультурних риб. Ми готові виготовляти корми для риб в сухому та живому стані та експортувати за кордон гуртовими партіями.