Напрямки діяльності:

 ПРОДАЖ РИБИ І МОРЕПРОДУКТІВ 

Якщо Вам потрібна риба і морепродукти - звертайтесь до нас. Наша компанія працює з найбільшими постачальниками і виробниками риби і продукції з неї в Україні.

 ПРОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ НА РИНОК 

Сьогодні в Україні в структурі споживання 80% становить імпортна продукція. Незважаючи на це споживання риби і морепродуктів знаходиться на низькому рівні. Українці споживають всього по 8 кг рибної продукції на рік. Нагадаємо, що рекомендоване нормативне споживання становить 20 кг. В українському ринку ми вбачаємо значний потеціал росту.
На наш погляд, одна з причин низького споживання - відсутність інформаційної програми по популяризації риби в цілому, а також відсутність маркетингових стратегій по окремим видам продукції зокрема.

 ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ 

Для іноземних компаній ми пропонуємо представництво інтересів в Україні з метою розширення співпраці, відкриття нових риків і товарів.

 ПОШУК ПАРТНЕРІВ 

Ми довгий час працюємо на ринку України з постачальниками риби, обладнання для аквакультури, фермерами, контролюючими державними органами, науково-дослідними інститутами і споживачами. Якщо у Вас є цікавий проект - звертайтесь до нас ми обов'язково допоможемо вам знайти партнерів на цьому ринку.

ПОКАЗНИКИ УКРАЇНСЬКОГО РИБНОГО РИНКУ 2016

 

СТРУКТУРА (тис. т)

 

ДИНАМІКА ІМПОРТУ (тис. т)

 

НАЙБІЛЬШІ КРАЇНИ ЕКСПОРТЕРИ (тис. т)

КОНТАКТИ

Почтова адреса:

01024,

Україна,

Київ, вул. Шовковична, 30/35,

офіс 2

 

 +38 050 627 07 43 (VIBER)

  aleksey.vovk

 contact@uafish.com.ua

 https://www.facebook.com/uafish.com.ua/