"Рекомендації, які ми даємо своїм клієнтам, не відрізняються від тих рекомендацій, які ми дали б, якби були власниками їх компаній — і ми дотримуємося цього принципу незалежно від того, що диктують нам власні інтереси."

Девід Огілві

 

Проект UAFISH ми почали в 2016 році з метою популяризації української аквакультури. Практично з самого початку діяльності ми відчули величезний інтерес до нашого ринку з боку іноземних компаній. На жаль, через економічну та політичну ситуацію, а також відсутності належної уваги з боку держави до галузі цей інтерес овіяний міфами і легендами про "страшних ризики" в Україні. Зі свого боку ми прагнемо розвіяти ці, як правило невиправдані, страхи і побоювання.

 

В 2017 році ми зареєстрували юридичну особу з метою розширити свою діяльність наступними напрямками:

 

ПРОДАЖ РИБИ І МОРЕПРОДУКТІВ 

Якщо Вам потрібна риба і морепродукти - звертайтесь до нас. Наша компанія працює з найбільшими постачальниками і виробниками риби і продукції з неї в Україні.

 

 ПРОСУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ НА РИНОК 

Сьогодні в Україні в структурі споживання 80% становить імпортна продукція. Незважаючи на це споживання риби і морепродуктів знаходиться на низькому рівні. Українці споживають всього по 8 кг рибної продукції на рік. Нагадаємо, що рекомендоване нормативне споживання становить 20 кг. В українському ринку ми вбачаємо значний потеціал росту.
На наш погляд, одна з причин низького споживання - відсутність інформаційної програми по популяризації риби в цілому, а також відсутність маркетингових стратегій по окремим видам продукції зокрема.

 

 ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ 

 

Для іноземних компаній ми пропонуємо представництво інтересів в Україні з метою розширення співпраці, відкриття нових риків і товарів.

 

 ПОШУК ПАРТНЕРІВ 

 

Ми довгий час працюємо на ринку України з постачальниками риби, обладнання для аквакультури, фермерами, контролюючими державними органами, науково-дослідними інститутами і споживачами. Якщо у Вас є цікавий проект - звертайтесь до нас ми обов'язково допоможемо вам знайти партнерів на цьому ринку.

 

 

Ми завжди раді новим знайомствам і відкриті до співпраці. Якщо ви щось знаєте і вмієте про рибу - дайте нам знати!

Українській рибі бути !!!

#UAFISH

 

  Олексій Вовк - керівник || співзасновник