ФІШ-АЛЬЯНС

ФІШ-АЛЬЯНС

Украина, Полтава, Октябрьский р-н, ул. Комсомольская, д. 27

380-532-500506

info@fishalliance.com.ua

http://fishalliance.com.ua/

Імпортер

ФІШ-АЛЬЯНС ( «Рибна партія» ) засновано в 1998 році, як підприємство з оптової торгівлі.

Зусиллями засновників компанія відразу зайняла міцні позиції на ринку України як постачальник найпопулярніших сортів риби з різних місць світового океану.

Концепція діяльності компанії – доставка споживачеві в Україні первинного продукту океанічної заморозки для домашнього споживання або в якості сировини для переробників. При чому як можна швидше, без зайвих витрат, а значить за мінімальною ціною.

Логістична схема доставки товару на будь-який склад в межах України – одне з наших досягнень. Так само як і багаторічний досвід роботи з нашими клієнтами: оптовими компаніями, дрібнооптовими фірмами, рибопереробниками. Тим самим ми свідомо робимо ставку на розвиток середнього та малого підприємництва в Україні.

ФІШ-АЛЬЯНС старанно працює над пошуком нових сортів риб, які могли б сподобатися українському споживачеві, відповідаючи при цьому критерію: найкращий баланс між ціною і якістю.

Але найбільш перспективною сферою розвитку ФІШ-АЛЬЯНС вважає вітчизняну аквакультуру, як з точки зору інвестицій, так як й можливість для розширення бізнесу.

Головний офіс i основні виробничі потужності компанії знаходяться в Полтаві.

ФІШ-АЛЬЯНС є одним із засновників Асоціації «Українських імпортерів риби і морепродуктів».