Сайда

(машинний переклад з англійської – переклад буде правитися)

  • Наукова назва: Pollachius pollachius
  • Також відомий як: Lythe
  • Розмір: до 3 футів до 20 lbs (британський берег зловив типово 1-5lbs),
  • Британський мінімальний розмір: 12 дюймів (30 см) у довжині
  • Британський берег зловив звіт: 18 фунтів 4 унції
  • Статус IUCN: NE (не оцінений)
  • Розподіл: Поширений усюди по всій Великобританії та Ірландії.
  • Харчується: Хижак, який харчується, полюючи на рибку і sandeels, але буде також обшукувати морське дно для чого-небудь, це може знайти, такі як хробаки і ракоподібні.
  • Опис: Нижня щелепа висувається помітно і на підборідді немає ніякого вусаня. Фланги є коричневими до зеленувато-сірому, хоча у сайди з деяких областей є мідно-червоний колір, який може бути дуже яскравим, особливо коли риба була просто вилучена з води. Бічна лінія висока і вигинається вгору. Як член сімейства тріски у сайди є три спинних плавця.

Великі очі і рот прояснюють, що сайда є хижою рибою, яка харчується, полюючи. У той час як більшість риб є або глибоководним (харчуйтеся або близько морського дна), або морський (живої і подача в середині води), сайда незвичайна у тому сенсі, що вони будуть харчуватися на всіх рівнях вод. Вони будуть полювати для рибки, такий як кілька, маленька макрель і sandeels між серединою води і поверхнею, і також обшукувати морське дно для flatfish, черв’яків і крабів і молюска.Важлива персона схильна жити в більш глибокій воді, і особливо схвалювати годування по аварій, в той час як менша форма сайди у вільні мілководдя і має тенденцію залишатися в більш дрібній воді, де вони будуть харчуватися більш широкої дієтою включаючи мідії, краби, черв’яків, а також будь-яку рибку, вони можуть зловити. Рибалка сайди синонімічна з гірськими відмітками як полювання користі сайди серед або по скелястому і слабкому морському дну.

Життєвий цикл

Сайда, здається, є немиграционной і залишається навколо тієї ж самої області для всіх їх життів. Вони, однак, рушать в більш глибоку воду в більш холодних зимових місяцях і можуть піти на відстані декількох миль від берега. У цей час вони будуть також метати ікру. Тому сайда розглядається як річна різновид британськими рибалками, оскільки це – єдиний час, вони будуть спіймані від берега з регулярністю.

Ринкова вартість

Сайда від європейських вод комерційно не виловлюється у великих кількостях, хоча останні роки зростає популярність цього різновиду, оскільки люди шукають стабільну альтернативу сига трісці і пикше. У той час як сайда є абсолютно прийнятною рибою для столу (член сімейства тріскових), це розглядається як нижча в порівнянні з тріскою і пикшей і не командує настільки ж високою ціною жодна з цих різновидів.У 2009 британський супермаркет Sainsbury спробував перейменувати сайду під новим ім’ям ‘Коліна’ (який є французьким словом для хека) на підставі, що багато споживачів уникали купувати сайду через її імені. Аляскінський сайда (Theragra chalcogrammaalso, також відомий як сайда більма), є однією з найважливішою промислової риби в світі. Величезні числа аляскинській сайди, знайденої в Беринговому морі і Затоці Аляска, призвели до цієї області, описуваної як останнє справжнє головне рибальство, залишене в світі. Проте ці риби лише віддалено пов’язані з сайдой, які живуть в європейських водах.

Безлад з сріблястою сайдой

Іноді рибалки плутали сайду з тісно пов’язаної сріблястою сайдой. У той час як обидві риби широко подібні і в появі, годуванні і в поведінці, там багато чітких відмінностей, і з невеликим знанням скоро стає легко сказати ці два різновиди відокремлено.

См., що докладне керівництво пояснює відмінності між цими двома різновидами.


Сайда та ідентифікаційний гід сріблястою сайди

Сайда і срібляста сайда часто бентежаться рибалками, і вони дійсно тісно пов’язані, будучи лише двома членами роду Pollachius. У той час як ці два різновиди є широко подібним поглядом – і живий і подача в тих самих областях – відмінності між цими різновидами досить ясні, і трохи часу витратив вивчення картин нижче, дозволить кожному рибалці легко говорити відмінність між двома різновидами.

Методика і методи лову сайди

жива сайда nshore і подача в скелястих областях, особливо позначки, які поступаються глибоководний. Оскільки вони можуть бути знайдені де завгодно в шарі води – від очищення для черв’яків на морському дні до переслідування preyfish у поверхні – є діапазон різних риболовних методів, які спіймають цих риб. Принада, ловящая рибу з кальмаром, крабом, макреллю і приманками хробака, може бути ефективною.Гаки вимірювали 2/0, або 3/0 в сильному зразку є гарним вибором, з подрезанным вниз підлаштовує використовується, ловлячи в діапазоні або одну або дві бурові установки коливання гака, використовувані, ловлячи рибу ближче ст. Рибалка приманки є ефективним способом зловити сайду з прядильщиками, штепселі особливо перетворюватися в желе спокушає те, щоб вони були взятим сайдой. Рибалка плавання також може бути ефективною тактикою з макреллю, ragworm і приманками sandeel, представленими в середині води, що становить деяку гідну розмірну сайду.Вільна підкладкова смуга макрелі, ragworm з гачком голови або sandeels в глибоководний також стоять спроби. Деякі рибалки навіть використовують механізм ловлі риби нахлистом і мух типу sandeel, оскільки сайда буде харчуватися прямо в поверхні води, особливо в сутінках. Який би ні методи використовуються рибалками, повинен завжди тримати їх дотепність про них, оскільки сайда може вдарити в будь-який час і буде часто вражати прядильника або включатися, коли це дуже близько до того, щоб бути відновленим рибалкою.

Спортивна рибалка

Сайда дуже наполегливо бореться, і багато рибалок сказали б, що фунт для фунта, вони – одна із самих твердих риб боротьби, з якими, ймовірно, зіштовхнуться британські рибалки. Після того, як крючковатая сайда пірне, часто шукаючи покриття в заростях бур’янів або важкої водорості. Сайда, які зачеплені на легкому механізмі і дозволені пірнути, часто втрачається, оскільки вони не можуть бути видалені з заростей бур’янів, як тільки вони забезпечили себе там.Безліч методів, які можуть використовуватися, щоб шукати сайду і боротьбу, яку вони піднімають колись зачеплений, означає, що вони – одна з високо оцінених спортивних риб Великобританії.

http://britishseafishing.co.uk/pollock/

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Напишіть відгук

wpDiscuz