Вирощування мідій

Розшифровка

оповідач:

Фермери вирощують всі види морепродуктів, таких як риба, креветки, і устриці. Це може здатися смішним, але це метод, називається “аквакультура.” Аквакультура відбувається в ставках, річках, затоках, і океанах.

Крім того, фермери вирощують тип молюсків, званих “мідії”. Ви, можливо, бачили мідії ростуть з пірсу, причалу або доку. Вони ростуть в кластерах. Мідії легко вирощуються і дуже хороший харчовий продукт.

Вони також допомагають очистити воду. Мідії – фільтри, що означає, що вони харчуються, збираючи крихітні організми з води. Таким чином, вони очищають і фільтрують воду, так вони їдять.

Рибалки зі штату Род-Айленд в штаті Мен вирощують мідій в спеціальних “панчохах” в океані. По-перше, вони збирають “дітей” мідії біля берега. Посівний матеріал поміщають в спеціальні сітчасті шланги, які кріплять до буїв і опускають у воду. Ростуть мідії в океані близько року.

Невелика ферма з 12 довгих ліній може виробляти до 180 000 фунтів мідій щороку. Вирощування мідій на плотах і на дні це важка робота. Але це може бути цікаво. У Сполучених Штатах вирощування мідій набирає обертів. Це допомагає забезпечити морепродуктами.

http://oceantoday.noaa.gov/buildinggoodmussels/

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Напишіть відгук

wpDiscuz